Telewizja

Pierwsze kroki przed kamerą stawiałam w latach 80tych w dziecięcych programach telewizyjnych takich jak „Sobótka” czy „Tęczowy music box”.Systematycznie zaczęłam pracować w telewizji od roku 1996. Zaczynałam od prowadzenia porannej gimnastyki w programie „Kawa czy Herbata”.
Później przeszłam do stacji Polsat, gdzie poprowadziłam wraz z koleżankami program „Przytul mnie” i poranne pasmo muzyczne ” Piosenka na życzenie”.
Przez kolejne lata pracowałam dla TV4 czyli „Czwórki”.Zaczęłam od podróżniczego programu „Krossem przez świat” a następnie wraz z Wojtkiem Jermakowem poprowadziłam „Happy Hour” ,program o show biznesie. Kolejnym programem była V i VIP-owska edycja Big Brothera.
W Superstacji budziłam widzów o 6 rano w”Porannym Espresso” i prowadziłam popołudniowe wywiady z kobietami sukcesu w „Super Woman”.
Dobrze odnalazłam się w czytaniu serwisów sportowych w Superstacji i w TVP3.
Od roku 2010 nawiązałam współpracę z TVP2 „Pytanie na śniadanie”,prowadziłam cykl dla młodych mam i od lat przychodzę do programu jako gość w różnych tematach.
W roku 2013 zrealizowałam program podróżniczo – ekspedycyjny „Misja Natura” o zagrożonych wyginięciem gatunkach zwierząt i roślin. Dla Kidimax.tv zrealizowałam wywiady z gwiazdami o ich rodzicielstwie. Obecnie prowadzę dwa programy dla Polsat Jim Jam „Fit dzieciaki” i ” Usypianki”.