PŁYTY

Dj Miki Śpiewaj i tańcz (2016) – Lemon Records

Dj Miki Przeboje (2016) – MTJ

Wersja-z-logo-na-front

Bajki Małgosi 2(2015) – Magic Records

Bajki-Malgosi-2

03.03.2015  ukazała się płyta pt. Bajki Małgosi – autorskie bajeczki  nagrane w formie słuchowiska. Polecamy wszystkim dzieciom i ich rodzicom.

Bajki-Malgosi-tylko-front-prasa

KOŁYSANKI KSIĘŻYCOWE 2-WYD MAGNETIC RECORDS -2014r

Kompilacja 17 kołysanek zarówno znanych i lubianych jak i autorskich kompozycji Witolda Karolaka i Marcina Nierubca do słów Małgorzaty Kosik

Posłuchaj

Kolysanki-ksiezycowe-2-front

WYLICZANKI I SKAKANKI -rymowanki podwórkowe do gry i do zabawy -wyd.Polskie Nagrania-2014r

Wyliczanki 2D

Z MIŁOŚCIĄ DLA DZIECKA- Box 3 CD- Kompilacja piosenek do gry, zabawy i do usypiania. 3 plyty w jednym boxsie wraz z książeczką do kolorowania

BOX Z MILOSCIA DLA DZIECKA_2D

 

„DJ MIKI I PRZYJACIELE” to kompilacja nowych wykonań znanych przebojów dziecięcych oraz piosenek skomponowanych specjalnie na ten album, dedykowana wszystkim przedszkolakom. Płyta łączy w sobie elementy energetycznej muzyki zachęcającej do wspólnej zabawy i tańca. Na albumie znalazły się tak znane utwory jak np.: Cztery Słonie, Poleczka, Myj zęby. DJ Miki i jego sympatyczni przyjaciele, umilą przedszkolakom każde „kinder party”!

Posłuchaj

„KOŁYSANKI KSIĘŻYCOWE” – premiera albumu odbyła się 4 grudnia 2012 r. Na płycie znajduje się 20 kołysanek. 12 coverów i 8 piosenek autorskich. Płyta skierowana jest dla najmłodszych dzieci.

„DJ MIKI GRA”

Rozkręci każdą imprezę przedszkolną czy urodzinową. Ma dopiero 5 lat ale bardzo kocha muzykę, jest wysportowany i ma wielu przyjaciół, którzy śpiewają i tańczą razem z nim. Piosenki są proste, rytmiczne i łatwe do powtórzenia przez najmłodszych. Zabawna małpka rozśmieszy każdego smutasa i nauczy śpiewać i tanczyć każde dziecko.

Posłuchaj

Dlaczego Małpka? Bo jest to zwierzątko przyjazne, zabawne, figlarne i kojarzy się z zabawą.
Dj Miki to po prostu roześmiana postać animowana, która lubi rozrywkę połączoną z nauką i nastawiona jest na gry i zabawy zespołowe dzieci w wieku przedszkolnym
Muzykę dla Dj Miki skomponował Marcin Nierubiec a teksty napisała Małgorzata Kosik i Klaudia Baszniak- Kozłowska.

 

„GOSIA KOSIK & LOOK”

W roku 2009 został wydany Maxi Singiel „Jedna taka noc” – Duet Gosia Kosik & Look (Darek Bielawski)
Piosenka powstał przy współpracy trzech kompozytorów Rocha Poliszczuka, Filipa Sojki i Marcina Nierubca.

EMMI – „C’EST LA VIE”

 

W 2004 roku Małgosia wydała swoją pierwszą solowa płytę pod pseudonimem EMMI. Na płycie znajduje się 16 piosenek utrzymane w klimacie popowym, balladowym. Producentami płyty są Pawel Kozlowski i Klaudia Baszniak (również autorka większości tekstów na tej płycie)

Poniżej piosenki w formacie MP3, które możesz ściągnąć i posłuchać na swoim komputerze (kliknij prawym klawiszem myszy na wybranym linku, a następnie wybierz „zapisz jako”) lub tutaj klikając tę ikonkę: Posłuchaj.

playMiłość Na Wiosnę (03:34)
Ukradłeś Mi Marzenia (03:34)
C’est La Vie (03:30)
Z Tobą Czy Też Nie (03:20)
Poplątane Sny (03:28)
Let’s Make Believe (03:30)
Kochaj Mnie Miły (03:17)
Jak Bardzo (03:05)
Czy Chcę Zapomnieć (03:11)
Tańczę Nocą (02:57)
Ty (03:18)
Calling (04:17)
I Wish You (03:33)
Keep Me Company (03:21)
Miłość Na Wiosnę – Remix (09:06)

„One” – ZESPÓŁ TABOO

W 1998r powstał girlsband 5 osobowy (Sylwia Wiśniewska,Katarzyna Serocka, Anna Banasiak, Dominika Korwin, Gosia Kosik) wyłoniony z castingu. Na płycie „ONE” ukazały się kompozycje popowo-dancowe. Producentem płyty jest Mieczysław Felecki. Dziewczyny wystąpiły na rozdaniu nagród POPCORNU, ich singiel NIE MUSISZ utrzymywał się na pierwszych miejscach list przebojów RADIA ZET.