Teatr i telewizja

W teatrze gram od 1991r. Zaczynałam w musicalu „Metro” w reż. Janusza Józefowicza, tańczyłam też w przedstawieniu „Do grającej szafy grosik wrzuć”.
Po 3 latach pracy w Teatrze Dramatycznym i Buffo na dłużej związałam się z Teatrem Komedia, w którym  zagrałam w bajce dla dzieci  ”Królewna Śnieżka” w reż. Krzysztofa Kolbergera, w przedstawieniu „Pan Twardowski” w reż Krzysztofa Jasińskiego, w musicalu „Chicago” w reż Krzysztofa Jasińskiego a także w przedstawieniu „Stepping out” w reż Krzysztofa Jasińskiego. W Teatrze Capitol zagrałam w spektaklu „Przypadki Roberta R” w reż Tomasza Dutkiewicza, a ostatnio przez 3 lata jeździłam po Polsce z przedstawieniem komediowym „Przepraszam , co Pan tu robi?” w reż. Wojciecha Błacha.

Pierwsze kroki przed kamerą stawiałam w latach 80tych w dziecięcych programach telewizyjnych takich jak „Sobótka” czy „Tęczowy music box”. Systematycznie zaczęłam pracować w telewizji od roku 1996. Zaczynałam od prowadzenia porannej gimnastyki w programie „Kawa czy Herbata”, grałam w kabarecie Olgi Lipińskiej i Jerzego Kryszaka. Później przeszłam do stacji Polsat, gdzie poprowadziłam wraz z koleżankami program „Przytul mnie” i poranne pasmo muzyczne ” Piosenka na życzenie”, a także nocny program „Różową Landrynkę”. Przez kolejne lata pracowałam dla TV4 czyli „Czwórki”. Zaczęłam od podróżniczego programu „Krossem przez świat” a następnie wraz z Wojtkiem Jermakowem poprowadziłam „Happy Hour”, program o show biznesie. W 2008r poprowadziłam V i VIP-owska edycja Big Brothera. W  telewizji Superstacja budziłam widzów o 6.00 rano w ”Porannym Espresso” i prowadziłam popołudniowe wywiady z kobietami sukcesu w „Super Woman”. Odnalazłam się również w czytaniu serwisów sportowych w Superstacji i w TVP3. Od roku 2011 nawiązałam współpracę z TVP2 „Pytanie na śniadanie”,prowadziłam cykl dla młodych mam i od lat pojawiam się w tym  programie jako gość w różnych tematach. W roku 2013 zrealizowałam program podróżniczo – ekspedycyjny „Misja Natura” o zagrożonych wyginięciem gatunkach zwierząt i roślin dla TVP . Dla portalu kidimax.tv zrealizowałam wywiady z gwiazdami o ich rodzicielstwie. Ostatnio prowadziłam  dwa programy dla Polsat Jim Jam, taneczny „Fit dzieciaki” i  czytając bajki w programie ” Usypianki”.